Filmowy networking #2

24.06.2023
godz. 15.00

Interesujesz się kinem? Jesteś twórcą/twórczynią i szukasz przestrzeni do otwartej wymiany myśli? A może zależy Ci na poznaniu tajników powstawania filmu? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – zapraszam Cię na kolejne spotkanie „Filmowego networkingu”. Wspólnie wzmocnijmy lokalne środowisko filmowe!

„Filmowy networking” to inicjatywa skierowana do wszystkich pasjonatów kina, niezależnie od doświadczenia czy zawodu. Naszym celem jest stworzenie platformy, na której twórcy filmowi z województwa kujawsko-pomorskiego mogą się spotkać, wymieniać pomysłami, budować relacje i wspólnie rozwijać swoje projekty.

Drugie spotkanie to kontynuacja naszej przygody. Chcemy zaprosić doświadczonych twórców filmowych, którzy podzielą się swoimi praktykami, doświadczeniem i sukcesami. Będzie to niezwykła okazja dla początkujących filmowców, aby poznać kulisy branży filmowej i zdobyć cenne wskazówki od profesjonalistów.

Podczas cyklu spotkań „Filmowego networkingu” stworzymy kreatywną przestrzeń, w której wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość konfrontacji swoich pomysłów, zdobycia inspiracji oraz znalezienia potencjalnych partnerów do współpracy. Będziemy rozmawiać o różnych aspektach filmu – od pisania scenariuszy, poprzez reżyserię, produkcję, aż po postprodukcję i dystrybucję.

Niech to spotkanie będzie dla Ciebie impulsem do podążania własną ścieżką artystyczną. Pozwól, aby sieć kontaktów, wsparcie i inspiracje, które znajdziesz na naszym „Filmowym networkingu”, przyspieszyły Twój rozwój jako twórcy filmowego.

Dołącz do nas, aby wzmocnić lokalne środowisko filmowe w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie „Filmowego networkingu”, gdzie spotkasz ludzi z pasją, którzy dzielą Twoje zainteresowania i chęć tworzenia wyjątkowych historii. Razem możemy budować silną i inspirującą społeczność filmową!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i dołącz do nas w tej filmowej przygodzie!