Bulwar Filadelfijski zamknięty 22.08 od 8:00 – przysięga żołnierzy

1 min czytania
Bulwar Filadelfijski zamknięty 22.08 od 8:00 – przysięga żołnierzy


Uwaga kierowcy i spacerowicze — w najbliższy piątek rano Bulwar Filadelfijski zostanie wyłączony z ruchu. Sprawdź dokładny zakres zamknięcia i zaplanuj trasę na 22 sierpnia, by uniknąć niespodzianek.

  • Filadelfijski w centrum uwagi miasta — przygotuj się na zmiany w ruchu
  • Przyjedź inaczej i zaplanuj trasę — co mówi miasto o organizacji ruchu

Filadelfijski w centrum uwagi miasta — przygotuj się na zmiany w ruchu

W najbliższy piątek, 22 sierpnia, od godz. 8.00 Bulwar Filadelfijski będzie zamknięty dla ruchu kołowego. Utrudnienia obejmą odcinek od Ślimaka Getyńskiego do ul. Łaziennej. Zamknięcie dotyczy wyłącznie samochodów — piesi powinni zachować ostrożność w rejonie uroczystości.

Przyjedź inaczej i zaplanuj trasę — co mówi miasto o organizacji ruchu

Zamknięcie ma związek z uroczystością przysięgi żołnierzy, która odbędzie się w tym rejonie. Urząd Miasta apeluje do kierowców o wybór alternatywnych tras i wcześniejsze wyjazdy, aby uniknąć korków. Jeśli planujesz poruszać się samochodem w rejonie Bulwaru Filadelfijskiego w piątek porannych godzinach, weź pod uwagę objazdy i utrudnienia komunikacyjne.

Zadbaj o czas — zaplanuj podróż wcześniej lub wybierz komunikację miejską. Służby porządkowe i organizatorzy będą obecni na miejscu, aby kierować ruchem i zapewnić bezpieczeństwo uczestników ceremonii.

Na podstawie: MZD Toruń

Autor: krystian