Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut, że działając wspólnie i w porozumieniu ukradli rower z terenu Targowiska Miejskiego przy ul. Mickiewicza. Do tego policjanci starszemu z nich zarzucili cztery kradzieże w jednej z drogerii przy ul. Szerokiej oraz kradzieże produktów z dwóch aptek. Teraz obu braciom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W dniu 09.04.2019 policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście w jednym z lokali   przy ul. Mickiewicza zatrzymali dwóch braci, których wytypowali wcześniej do kradzieży. Mają 26 i 20 lat. Straszy nie posiada stałego adresu zamieszkania a młodszy jest mieszkańcem Osiedla Gagarina. 

Obaj mężczyźni na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego usłyszeli zarzut, że działając wspólnie i w porozumieniu ukradli  rower z terenu Targowiska Miejskiego przy ul. Mickiewicza. Do tego policjanci starszemu z  nich zarzucili cztery kradzieże w jednej z drogerii przy ul. Szerokiej oraz kradzieże produktów z dwóch aptek przy ul. Czerwona Droga i Watzenrodego. 
Okazało się także, że  obaj  mężczyźni mieli nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego celem odbycia kary do wcześniejszych spraw i tam właśnie trafili. Teraz obu braciom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska