Prawdziwy raj dla dzieci i dużych dzieci. Top Toys Toruń to pełna oferta Lego, Playmobil, Duplo, Technic. O tym, że toruńska starówka to doskonałe miejsce na prowadzenie interesów, w kolejnym odcinku cyklu „Tak się robi biznes na starówce” opowiada Emilia Charzewska z popularnego sklepu z klockami.

TOP-TOYS to sklep z zabawkami na toruńskiej starówce przy ul. Królowej Jadwigi 20. Firma działa w wielu miastach m.in.: Bydgoszczy, Szczecinie, Płocku, Włocławku, Gdańsku czy Gdyni. To miejsce przyjazne nie tylko najmłodszym, również starsi doskonale się u tam odnajdą. "Top Toys – więcej niż klocki" jest sklepem z zabawkami, który oferuje takie marki, jak: LEGO , PLAYMOBIL oraz MAYKA.

Co tydzień w rozmowie z cyklu "Tak się robi biznes na starówce!" rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce, gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym, dlaczego zainwestowali w działalność własnie tutaj. Mówią o swoich pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji, jaką jest toruńska starówka.

Posłuchaj, jak biznes na starówce robi firma TOP-TOYS