Młody kierowca, wpadł w poślizg, nie zdołał zapanować nad autem i uderzył w słup latarni. Na szczęście dla wszystkich skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Jednak całą sytuację oceni sąd, do którego policjanci skierują wniosek o ukaranie.

Wczoraj 17.06.2021 około godz. 19:30 w Toruniu przy ul. Polnej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia w ruchu drogowym. Jak ustalili policjanci z  Wydziału Ruchu Drogowego  toruńskiej komendy,  których dyżurny skierował na miejsce 19- letni kierowca najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, jadąc od strony ul. Równinnej w kierunku Grudziądzkiej tuż za skrzyżowaniem ul. Polnej z ul. Chrobrego  wpadł w poślizg i tracąc  kontrolę  nad pojazdem  uderzył prawym bokiem pojazdu w słup latarni.

 

Nastoletni kierowca jechał wraz z dwoma pasażerami ( 19 i 20 lat ), którzy zaraz po zdarzeniu trafili do jednego z toruńskich szpitali. Na szczęście po zaopatrzeniu mogli powrócić do domu. Policjanci zatrzymali  nastolatkowi prawo jazdy. Trafi ono wraz z dokumentacją do sądu, który oceni w jaki sposób doszło do tego zdarzenia.

 

Policjanci ponawiają swoje apele o daleko posuniętą wyobraźnię i nadzwyczajną ostrożność we wszystkich aspektach naszej aktywności.