Promocja powitalna ETOTO. Na czym polega?

Świat zakładów bukmacherskich jest niesamowicie rozbudowany. Na polski rynek każdego roku wchodzą firmy, które oferują nowym użytkownikom różne promocje na start. Nie inaczej jest w przypadku ETOTO, który podsuwa jeden z najciekawszych pakietów powitalnych na rynku. Co ma do zaoferowania nowym użytkownikom ten bukmacher? Sprawdźmy!

Rejestracja w ETOTO – główny warunek odebrania bonusu

Zanim przejdziemy do konkretnego opisywania promocji, kilka słów warto poświęcić założeniu konta w ETOTO. Dlaczego? Ponieważ jest to podstawowy warunek, aby otrzymać dostęp do oferty powitalnej. Na szczęście jest to nieskomplikowany proces, który zamyka się w kilku kroków. Co należy zrobić? Pierwszym krokiem jest podanie adresu e-mail, hasła oraz wpisanie kodu promocyjnego ETOTO400.

Trzeba również pamiętać, że rejestracja wiąże się z koniecznością weryfikacji wieku, ponieważ zakłady bukmacherskie przeznaczone są jedynie dla pełnoletnich graczy. Kolejnym krokiem jest akceptacja przez użytkownika regulaminu, polityki prywatności oraz ewentualne wyrażanie zgody na wysyłanie treści reklamowych. Na koniec podajemy imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu. To wszystko, konto założone.

Na czym polega promocja powitalna w ETOTO?

ETOTO posiada jedną z najatrakcyjniejszych ofert dla nowych graczy na rynku. Jest to pakiet powitalny w wysokości 2222 zł. Składają się na niego trzy bonusy o wartości 400, 600 oraz 1000 zł. Po odblokowaniu ostatniego z nich gracz otrzymuje również freebet o wysokości 222 zł, który może wykorzystać w aplikacji mobilnej ETOTO.

Jak to działa? Po założeniu konta należy dokonać wpłaty na konto o wysokości min. 1 zł. Kwota ta zostanie podwojona, a gracz może uzyskać nawet do 400 zł bonusu. Co dalej? Druga wpłata skutkuje odblokowaniem bonusa o wysokości do nawet 600 zł. Jeśli użytkownik zdecyduje się na dokonanie trzeciej wpłaty, to otrzyma on bonus 1000 zł + wspomniane 222 zł freebetu.

Jakie inne promocje ma do zaoferowania ETOTO?

Opisana wyżej promocja powitalna jest skierowana do nowych graczy, którzy dopiero założyli konto w ETOTO. Bukmacher ten ma jednak w swojej ofercie także promocje, z których mogą także skorzystać stali gracze. Czy wiesz, że jeżeli zaprosisz swojego znajomego do dołączenia do ETOTO, możesz otrzymać bonus w wysokości 1000 zł? Taką właśnie możliwość stwarza dla swoich graczy ETOTO.

Stali użytkownicy mogą także skorzystać z darmowego freebetu o wysokości 20 zł pod warunkiem, że skorzystają z aplikacji mobilnej podczas konstruowania kuponu. Pieniądze z potencjalnej wygranej można bez problemu przelać na konto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach przygotowanych przez ETOTO, śledź blog.etoto.pl oraz media społecznościowe bukmachera.