Funkcjonariusze z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują 45-letniego Marcina Szpankowskiego. Zaginiony wyszedł we wtorek 28 listopada 2023 roku z domu i do dziś nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Osoby, które znają jego miejsce pobytu, proszone są o przekazanie informacji.

Policjanci z Dobrzejewic poszukują zaginionego 45-letniego Marcina Szpankowskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez najbliższych w miniony wtorek (28.11.2023). Zaginiony ma 172 cm wzrostu, nosi okulary korekcyjne koloru granatowego. Ma także brodę i wąsy. W chwili zaginięcia był ubrany w czarną bluzę typu polar, spodnie w tym samym kolorze oraz buty sportowe z jasną podeszwą. Może się przemieszczać srebrnym Peugeot Partner z toruńskimi tablicami rejestracyjnymi.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji w Dobrzejewicach pod numerem tel. 47 754 29 00 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje można przekazywać anonimowo!


Autor: sierż. sztab. Sebastian Pypczyński
Publikacja: sierż. sztab. Sebastian Pypczyński