Koncert Chóru Mam dla toruńskich mam
W Dniu Matki szykuje się niezwykłe wydarzenie muzyczne. Mamy zapraszają na koncert pełen emocji i radości, który odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury.
  1. Koncert Chóru Mam - 26 maja 2024, godz. 17:00
  2. Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, ul. Kościuszki 75-77
  3. Bilety: 15 zł
  4. W repertuarze: od Beatlesów po Metallikę

W imieniu wszystkich mam, które od jesieni spotykają się na próbach w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury, zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2024 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej na piątym piętrze budynku przy ul. Kościuszki 75-77.

Chór Mam to inicjatywa stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek, mająca na celu wsparcie kobiet w ciąży oraz mam małych dzieci. W Toruniu chór działa pod kierownictwem wokalistki i trenerki wokalnej Asi Czajkowskiej, która od stycznia pomaga chórzystkom doskonalić swoje umiejętności.

Na scenie usłyszymy ponadczasowe przeboje w nieoczywistych aranżacjach. W repertuarze znajdą się utwory Beatlesów, Seweryna Krajewskiego, Kwiatu Jabłoni, a nawet Metalliki. Każdy, kto przyjdzie na koncert, będzie miał okazję delektować się bogatymi trzygłosowymi aranżacjami, które wypełnią salę radością i emocjami.

Koncert jest dedykowany nie tylko mamom, ale również tatusiom, babciom, dziadkom, młodzieży oraz osobom samotnym i starszym. Każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się mile widziany. To doskonała okazja, by wspólnie świętować Dzień Matki w gronie najbliższych.

Bilety na wydarzenie kosztują 15 zł, a koncert potrwa około godziny. Koordynatorką grupy jest Adrianna Złoch, która czuwa nad organizacją i przebiegiem prób oraz samego koncertu.

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć magii wspólnego śpiewania i cieszyć się muzyką w wykonaniu toruńskiego Chóru Mam. To będzie niezapomniane wydarzenie, pełne wzruszeń i pozytywnej energii.


Opierając się na: Ośrodek Animacji Kultury Toruń