Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Toruniu zaprasza na weekendowe koncerty chóralne.

W sobotę, 18 maja 2019 r. o godz. 20:00 rozpocznie się w kościele ewangelicko - augsburskim św. Szczepana przy ul. Wały Gen. Sikorskiego 14 mini-koncert w wykonaniu uczestników XXXIII Diecezjalnego Zjazdu Chórów Diecezji Pomorsko - Wielkopolskiej, który w dniach 18-19.05 odbywa się w Toruniu. Koncert połączony z prezentacją multimedialną da możliwość zapoznania się zarówno z historią kościoła luterańskiego, jak i samego kościoła św. Szczepana.

Czas trwania koncertu - ok. 75 minut. Wstęp wolny!

W niedzielne przedpołudnie 19 maja 2019r. o godz. 10:00 uczestnicy Diecezjalnego Zjazdu Chórów wezmą udział w uroczystym nabożeństwie podczas którego kazanie wygłosi Biskup Diecezji Pomorsko - Wielkopolskiej - ks. bp Marcin Hintz. Bezpośrednie po nabożeństwie - koncert galowy chórów z Bydgoszczy, Poznania, Piły, Sopotu, Rypina i Torunia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.