Zamów profesjonane usługi geodezyjne

Komu zlecić badania geofizyczne?

Twoja firma zajmuje się wydobywaniem gazu, a może poszukuje podziemnych źródeł wody? Jeśli tak, na pewno wiesz, jak ważne są w tej branży badania geofizyczne. To dzięki nim można precyzyjnie określić miejsce prac, ograniczając przy tym niepotrzebne koszty i przyspieszając czas ukończenia inwestycji. Jeżeli chcesz znaleźć doświadczoną firmę do badań geofizycznych, która działa na terenie całego kraju, to jesteś w dobrym miejscu.

Jakie usługi geofizyczne wykonujemy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która działa na terenie całej Polski. Naszymi klientami są firmy wymagający szczegółowych danych sejsmicznych do celów projektowych. Jedna z naszych specjalizacji to wiercenia hydrogeologiczne, potrzebne do określania warunków gruntowo wodnych. Są to bardzo ważne prace, pozwalające wskazać docelowe miejsca inwestycji budowlanych i nie tylko. Ze świadczonych przez nas usług korzystają między innymi kopalnie, którym metoda sejsmiczna umożliwia określenie kierunku dalszego rozwoju kopalni i eksploatowania złóż. Więcej o naszych usługach przeczytasz tutaj: https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/geofizyka-inzynierska/.

Co to są wiercenia hydrogeologiczne?

Pod ziemią mogą znajdować się olbrzymie złoża wody. Aby do niej dotrzeć i móc z niej korzystać, potrzebne są wiercenia hydrogeologiczne. Wykonuje się je specjalnymi urządzeniami, wiertnicami, pozwalającymi wykonać otwór głębokości nawet kilkudziesięciu metrów. Tego typu prace pozwalają ocenić zjawisko migracji zanieczyszczeń wodami gruntowymi, jak również znaleźć najlepsze miejsca na podziemne ujęcia wód i wykonanie studni głębinowych (jak to się dokładnie odbywa - przeczytaj: https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslugi-geologiczno-wiertnicze-i-geotechniczne/). W ramach usług geofizycznych świadczonych przez naszą firmę wszystkim klientom gwarantujemy indywidualne podejście do ich zleceń, a także korzystne ceny i gwarancję zadowolenia, za które odpowiada nasze wieloletnie doświadczenie.

Pozyskujemy dane do określenia warunków gruntowo wodnych

Z badaniami geofizycznymi ściśle związana jest analiza pozyskanych danych hydrogeologicznych. Aby dowiedzieć się, gdzie występują podziemne cieki wodne, którymi np. mogą być transportowane zanieczyszczenia lub w których miejscach znajduje się potencjalnie czysta woda, pomiary i badania geotechniczne pozwalają znaleźć odpowiedź. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów geotechniki, hydrogeologii i geofizyki. Nieustannie także powiększamy swoje zaplecze technologiczne, wzbogacają je o nowe urządzenia do precyzyjnych pomiarów geotechnicznych (dokładne info: https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/akwizycja-danych-sejsmicznych/). Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy i interesują was nasze usługi, zapraszamy do kontaktu.