Gdzie w Toruniu można kupić LEGO

Toruń to przepiękne miasto znajdujące się w północnej części Polski. Kojarzy się przede wszystkim z wybitnym astronomem Mikołajem Kopernikiem i oczywiście toruńskimi piernikami, których historia sięga siedmiuset lat wstecz. Każdego roku przyciąga tysiące turystów pragnących na własne oczy przekonać się, czy faktycznie toruńska starówka zasługuje na miano jednej z najpiękniejszych w Polsce i sprawdzić, co znajduje się w Muzeum Toruńskiego Piernika. To niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym miasto ma sporo do zaoferowania także miłośnikom klocków LEGO. W Toruniu znajdziemy sporo miejsc dla prawdziwych pasjonatów.

Gdzie udać się w pierwszej kolejności? 

Sklep Top Toys

Top Toys to sklep z zabawkami i klockami w Toruniu, który znajduje się przy ulicy Królowej Jadwigi 20. To idealne miejsce dla pasjonatów konstruowania. Asortyment sklepu jest niezwykle zróżnicowany, a dzięki temu wybór ogromny. Z całą pewnością jest to miejsce, które ma szansę zachwycić zarówno małych pasjonatów duńskiego koncernu, jak i tych nieco starszych. Znajdziemy tutaj całe mnóstwo zestawów tematycznych i setów tuż po premierze. Warto zwrócić uwagę na LEGO Hodowla, które pozwala dziecku zanurzyć się w świat kręcący się wokół gospodarstwa domowego i wszystkiego, co z tym związane. Godne polecenia są również wspaniałe zestawy Minecraft oraz kultową już serię nawiązującą do Gwiezdnych Wojen, uważaną słusznie za jedną z najlepszych, jakie do tej pory powstały. 

Popularny w całej polsce sklep SMYK

Smyk - cały dla małych! znajduje się w słynnej galerii Copernicus przy ulicy Żółkiewskiego 15. To jeden z tych sklepów, których właściwie nie trzeba nikomu przedstawiać. Od pewnego czasu uważany jest za jeden z lepszych sklepów dla dzieci w każdym wieku. Ze względu na duży wybór klocków LEGO jest jednak równie często odwiedzany przez dorosłych. Pasjonaci szukają swoich skarbów wszędzie i fakt, iż mamy do czynienia ze sklepem dla dzieci nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia. Smyk oferuje między innymi najnowsze i najbardziej pożądane zestawy z serii o Harrym Potterze, Star Wars czy LEGO Friends. Każdy pasjonat znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. 

Smykoland

Przy Szosie Bydgoskiej 60A znajduje się Smykoland. To kolejny sklep na mapie toruńskiej, do którego warto zajrzeć, jeżeli tylko zaliczamy się do grona pasjonatów konstruowania. Asortyment jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Znajdziemy tutaj dosłownie wszystko, czego potrzebują młodzi rodzice oraz ich pociechy. Dla fanów LEGO najważniejsze będą jednak regały z pożądanymi zestawami. Z całą pewnością warto się tutaj wybrać również ze względu na stosunkowo przystępne ceny. 

Sklep ELF i Lego

Centrum Handlowe Nowe Bielawy znajdują się przy ulicy Olsztyńskiej 8A. To miejsce, które warto odwiedzić z wielu względów, choć poszukiwacze klocków LEGO powinni natychmiast skierować się do sklepy ELF. To bardzo dobrze wyposażony sklep, w którym będzie można znaleźc najpopularniejsze zestawy klocków LEGO. Na regałach królują serie nawiązujące od Minecraft, LEGO Friends, Duplo i wiele innych tematycznych setów, które zachwycą pasjonatów w każdym wieku. Warto zwrócić uwagę również na wspaniałe zestawy Technic, które od samego początku cieszyły się wielkim uznaniem.

Zabawki RC...

to sklep znajdujący się przy ulicy Ignacego Łukasiewicza 152. Miejsce na pierwszy rzut oka niepozorne i odstające wizualnie od popularnych sieciówek. Warto jednak tutaj zajrzeć, bo w środku czekają na nas zabawki wszelkiej maści dla dzieci w każdym wieku. Oczywiście nie brakuje również bardzo fajnych zestawów klocków LEGO. Znajdziemy tutaj całe mnóstwo zestawów aktualnie popularnych zarówno dla młodych konstruktorów, jak i tych nieco starszych. Sporym uznanem cieszą się oczywiście zestawy z serii Friends, Duplo oraz Star Wars. 

Największa baza klocków w całej Polsce - czy istnieje?

Postawklocka.pl to wyjątkowa platforma dla pasjonatów konstruowania. Uznawana jest za największą bazę klocków w całej Polsce. To miejsce, w którym będzie można znaleźć wyjątkowe zestawy w wyjątkowej cenie. 

Toruń