Wykolejenie tramwaju na ul. Ślaskiego - komunikacja zastępcza wprowadzona
Uwaga pasażerowie! W związku z wykolejeniem tramwaju na ul. Ślaskiego, komunikacja w mieście uległa zmianie. Tramwaje linii nr 1, 5 i 6 kursują tylko do al. Solidarności, a na odcinku do pętli Olimpijska wprowadzono zastępcze autobusy!

Wykolejenie tramwaju na ul. Ślaskiego. Jakie zmiany w komunikacji?

Wczoraj na ul. Ślaskiego doszło do nieprzyjemnego incydentu – tramwaj linii nr 1 wykoleił się, co spowodowało poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej. Tramwaje linii nr 1, 5 i 6 zostały skierowane do al. Solidarności, a na trasie do pętli Olimpijska uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

Jak długo potrwają utrudnienia? Sprawdź szczegóły!

Aktualizacja sytuacji wskazuje, że ruch tramwajowy na odcinku al. Solidarności – pętla Olimpijska P&R zostanie wstrzymany do piątku rano (28.03.2025 r.), kiedy to planowane jest przywrócenie normalnych kursów tramwajowych. Do tego czasu pasażerowie mogą korzystać z autobusów zastępczych, które zatrzymują się na przystankach w pobliżu tramwajowych.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zachęcamy do śledzenia komunikatów na tablicach Systemu Informacji Pasażerskiej, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.


Według informacji z: UM Toruń